محصولات برند افلاک الکتریک خراسان

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

لیست قیمت افلاک الکتریک خراسان

برای گرفتن استعلام از قیمت سیم و کابل افلاک الکتریک خراسان می توانید با کارشناس ها و مشاوره های فروش تماس حاصل نمایید تا لیست کاملی از قیمت ها با توجه به طبقه بندی ، نوع سیم و حجم خرید شما در اختیار شما قرار داده شود.

درباره‌ی «گروه کارخانجات افلاک الکتریک خراسان»

 در سال یک هزار و سیصد و هشتاد و شش خورشیدی با هدف تولید بخشی از سیم و کابل (مسی و آلومینیومی) مورد نیاز کشور در زمینی به مساحت بیست هزار متر مربع واقع در شهرک صنعتی خیام شهرستان نیشابور تاسیس گردید.

حال پس از گذشت سیزده سال، با تلاش کارشناسان خود و به کارگیری فناوری های نوین صنعت سیم و کابل توانسته تاییدیه های این صنعت را از سازمان و موسسه هایی همچون شرکت توانیر، سازمان ملی استاندارد ایران اخذ نماید و دامنه ی گسترده ای از سیم ها و کابل ها را برای مشتریان خود فراهم آورد؛ افزون بر آن، با عبور از مرز ها و وارد شدن به بازار های کشور های همسایه، خود را به دنیای بزرگ صنعت سیم و کابل نیز معرفی کرده است.

دریافت تندیس صادرکننده نمونه در سال های (1394، 1395، 1396، 1397) نه تنها گواه دیگری بر اصل بهبود مستمر این مجموعه ی صنعتی می باشد؛ بلکه این باور را ایجاد می کند که «کیفیت یک باید است».

1 2