محصولات برند صنایع کابل کمان

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

لیست قیمت کابل کمان

برای گرفتن استعلام از قیمت سیم و کابل کمان می توانید با کارشناس ها و مشاوره های فروش تماس حاصل نمایید تا لیست کاملی از قیمت ها با توجه به طبقه بندی ، نوع سیم و حجم خرید شما در اختیار شما قرار داده شود.

درباره‌ی «شرکت صنایع سیم و کابل کمان»

در سال یک هزار و سیصد و هفتاد خورشیدی با هدف تولید بخشی از سیم و کابل (مسی و آلومینیومی) مورد نیاز کشور در زمینی به مساحت چهل هزار متر مربع واقع در شهر صنعتی شماره یک استان زنجان تاسیس گردید.

حال پس از گذشت بیست و نه سال، با تلاش کارشناسان خود و به کارگیری فناوری های نوین صنعت سیم و کابل توانسته تاییدیه های این صنعت را از سازمان و موسسه هایی همچون سازمان ملی استاندارد ایران، وزارت نیرو اخذ نماید و دامنه ی گسترده ای از سیم ها و کابل ها را برای مشتریان خود فراهم آورد؛ افزون بر آن، با عبور از مرز ها و وارد شدن به بازار های کشور های همسایه، خود را به دنیای بزرگ صنعت سیم و کابل نیز معرفی کرده است.

دریافت تندیس واحد نمونه استانی در سال های (1385، 1388، 1390) و کسب عنوان آزمایشگاه همکار اداره استاندارد استان زنجان نه تنها گواه دیگری بر اصل بهبود مستمر این مجموعه ی صنعتی می باشد؛ بلکه این باور را ایجاد می کند که کالای اصل ضامن ایمنی می باشد.

1 2 3 4